Komentowana treść: Wesołych Świąt
[#1] Re: Wesołych Świąt
Ja takze zycze wszystkim wesolych i spokojnych swiat.
[#2] Re: Wesołych Świąt
Ja również! Przede wszystkim dużo ZDROWIA.
[#3] Re: Wesołych Świąt

@OSH, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Dużo zdrowia, optymizmu .. i nadziei w lepsze jutro... Ale zdrowie przede wszystkim :)
[#4] Re: Wesołych Świąt

@OSH, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2

Wesolych swiat niech wam Pegaz przyniesie duzo prezentow, a skaczaca pilka da duzo radosci :) no i kryptoreklama - zyczenia znajdziecie rowniez:

http://kaczus.republika.pl

Zyczenia skladaja:

Santa Kaczus i Sniezynka Kruszynka
[#5] Re: Wesołych Świąt

@MaaG^dA, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


zdrowia, zdrowia... Buu... jak wszyscy tacy zdrowi beda, to kto mnie w aptece odwiedzi? :( Szczescia wszystkim, pomyslnosci, spelnienia marzen itp... i pewnej dozy malo powaznych schorzen :D
[#6] Re: Wesołych Świąt
Je ze swej strony zycze rowniez wesolych i spokojnych Swiat Bozego Narodzenia oby nasze komputerki jakie nie by nie byly wiernie nam pomagaly pracowac, bawic, uczyc...



Brodek :)
[#7] Re: Wesołych Świąt

@recedent, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


a ja rzyczę żebyśmy wszyscy nadal chorowali na Amigę i się z tego nie leczyli ahoj!
[#8] Re: Wesołych Świąt
Wszystkiego Najlepszego i Szczesliwego Nowego Roku
[#9] Re: Wesołych Świąt
Ja także dołączam się do życzeń świątecznych. Amigowcom życzę w przyszłym roku MorphOs-a na AmigaOne a Pegazowcom MOS-a1.5 i AmigaOS-a 4.

Smacznego karpia!!!!
[#10] Re: Wesołych Świąt


Oby każdy kolejny rok był lepszy od poprzedniego (najlepszy póki co był 1985). Świąt jednak mało Amigowych, a bardziej rodzinnych. A w Nowym Roku - dla Classicowców - Dragona za 100 pln, dla MOSowców - Pegaza z Mosem 2.0, dla OS4owców - microA1 w sklepie komputerowym za rogiem. A pozatym wiosny czym prędzej, bo póki co trzeba nosić
[#11] Re: Wesołych Świąt
WZAJEMNIE LUDZISKA DOSIEGO NAJ
[#12] Re: Wesołych Świąt
Wszytkiego najlepszego oraz szczćśliwego nowego roku
[#13] Re: Wesołych Świąt
Na Święta życzę wszystkim świętego spokoju



No i żeby nasze Amigi były dla nas wciąż źródłem radochy!
[#14] Re: Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i wszystkiego lepszego w Nowym Roku
[#15] Re: Wesołych Świąt
WItajcie

Życzę wszystkim Amigowcom tym z blachy i tym najwierniejszym zdrowych wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia a także wszytkiego co dla was najważniejsze w nowym 2005 roku.

3than
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem